Teknoloji

Casus balonu, UFO, dinozor yumurtası: Japonya sahile vuran gizemli nesne karşısında şaşkına döndü

BBC’nin haberine göre Japon yetkililer, kıyıda bulunan paslı, büyük metal kürenin ne olduğunu henüz açıklamadı. Raporlar, yetkililerin hala kürenin ne olduğunu veya nereden geldiğini bilmediğini söylüyor. Şimdilik bilinen içi boş olduğu ve tehdit oluşturmadığı.

Yerel basında çıkan haberlere göre, çapı yaklaşık 1,5 metre olan küre, ülkenin Pasifik kıyısındaki Hamamatsu kentindeki Enshu sahiline çarptı. Uzmanların X-ray teknolojisini kullanarak cismin içini inceleyip boş olduğunu bulması, bunun başıboş bir maden olabileceği endişesini ortadan kaldırdı.

Nesne Kuzey Kore veya Çin tarafından keşfedildi. Casusluk faaliyetleri için kullanıldığına dair herhangi bir belirti yoktur.

bir cins bağlama şamandırasıyorum yapılabilir.

Dünya için yerel insanlar ‘Godzilla yumurtası’, ‘yüzer’, ‘uzaydan gelen nesne’isimler verdi.

Yerel makamlar, nesnenin yakında kaldırılacağını söyledi.

ABD’nin casus balonu olduğunu iddia ederek Çin’e ait bir balonu düşürmesinden bu yana, tanımlanamayan cisimler gündemi nedeniyle ilgi odağı haline geldi.

Japonya, 2019’dan bu yana en az üç kez tespit edilen şüpheli gözetleme balonlarıyla ilgili endişelerini Çarşamba günü Çin’e dile getirdi. Pekin yönetimi casusluk iddialarını reddediyor.

kaynarca-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu